eventsoja logo
40 event(s) - Page 1 / 1

Erlitravel & tours

Address: Rruga "Hoxha Tahsin", Nr. 217, Perballe parukeri FRIDA ose Kafe KU & BA 1001 Tirana , Albania

Events at Erlitravel & tours

Stamboll - Fluturim direkt me Avion 27 Janar ,03 dhe 10 Shkurt 3 dite 169 € Stamboll- Turqi ,nisja ne daten 27 Janar , 03 dhe 10 Shkurt 2017 fluturim direkt , 3 dite 169 euro...
Tirana February 10, 2017, 5:00 am
Stamboll - Fluturim direkt me Avion 27 Janar ,03 dhe 10 Shkurt 3 dite 169 € Stamboll- Turqi ,nisja ne daten 27 Janar , 03 dhe 10 Shkurt 2017 fluturim direkt , 3 dite 169 euro...
Tirana January 27, 2017, 5:00 am
Shkup -Beograd-Prishtine , 3 dite 89 € , nisja me 10 Shkurt Çmimi 89 €, përfshin Akomodim në Hotel 3* ne Beograd per 2 netë qëndrimi mengjesi perfshire ,...
Tirana February 10, 2017, 4:00 am
Udhetim ne SOFIE , 3 dite 79 € ,Mengjes+Darke Udhetim ne SOFIE -Bullgari : - Nisja date 10 Shkurt , 79 euro personi - Çmimi përfshin: Fjetjen 2 netë në Hotel me...
Tirana February 10, 2017, 5:00 am
Venecia dhe Verona, 10 Shkurt, 4 dite, €349 Udhetim ne Verona e Venecia .Ne cmim perfshihet :Udhetimi me avion Tirana – Verona – Venecia – Tirana, Akomodimi ne Hotel me 3* me m...
Tirana February 10, 2017, 10:00 am
Shën Valentini në Barcelonë, 4 dite 399 euro , nisja ne date 12 shkurt Barcelone: Nisja më 12 Shkurt - Vizitohet: Barcelonë. Fjetje 3 Netë në Barcelonë. Tra...
Tirana February 12, 2017, 6:00 am
Paris - Shen Valentini , 3 dite 449€ ,13 - 15 Shkurt Udhetim ne Paris : - Nisja date 13 Shkurt , 3 dite 449 euro personi - Çmimi përfshin: Fjetjen 2 netë në Hotel ...
Tirana February 13, 2017, 10:00 am
Shen Valentini në Ulqin, 2 Ditë €39 , nisja me 14 Shkurt Ulqin: Nisje më 14 Shkurt - Vizitohen: Ulqin, Budva, Kotorr. Fjetje 1 Netë në Hotel 4* në Ulqin. Vajtje-Ar...
Tirana February 14, 2017, 8:00 am
Shën Valentini në Strugë, 2 Ditë 19 euro , 14 Shkurt Struge: - Nisje më 14 Shkurt. Akomodim në hotel per 1 natë qëndrimi: - Hotel Ambienti 3*S- 19 Euro (Fje...
Tirana February 14, 2017, 10:00 am
Udhetim ne Prage me avion , 4 dite 399 euro Prage :Udhetimi me Avion Adria Airways: Tirane-Ljubljane-Prage-Ljubljane-Tirane , Akomodimi ne Duo Hotel me mengjes , Transfertat si ne Program , Cit...
Tirana February 17, 2017, 10:00 am
Zvicer , 02 - 05 Mars 2017 Dita e Parë Nisja nga Tirana për në Aeroportin e Prishtinës. Fluturimi me avion për në Bazel. Nisja në orën 15.30. Mbërrit...
Tirana March 2, 2017, 3:00 pm
Paris -Mynih- Milano me autobus , 7 dite 349 € , 03 Mars 2017 Udhëtim në Paris dhe Mynih, 7 ditë €349, Nisja më 03 Mars .Vizitohen: Paris, Dubrovnik, Zadar, Ljubljan...
Tirana March 3, 2017, 4:00 am
Pranvere ne Barcelone , 7 dite 359 euro , 07 Mars 2017 Barcelone: Nisja më 07 Mars - Vizitohen: Barcelonë, Montserrat, Nisë, Monte Carlo, Marsejë, Milano. Fjetje 3 netë n&e...
Tirana March 7, 2017, 4:00 am
IZRAEL - Fluturimi me avion Tirane-Stamboll -Tel Aviv. Në pagesë 599 Euro përfshihen:-Bileta e avionit vajtje – ardhje.-Akomodimi në hotel te Kategorisë Turistike....
Tirana March 10, 2017, 5:00 pm
Itali , 10-14 Mars 2017 , Napoli , Sorrento , Kapri, Amalfi Dita e Parë: Nisja me traget nga Durrësi në orën 22.00. Lundrimi për në Bari. Dita e Dytë: Mbrr...
Tirana March 10, 2017, 5:00 pm
DARDHE- KORÇE Datat e nisjes cdo te premte, cmimi €79/person PROGRAMI: Dita parë: Nisja nga Tirana ne oren 17:00 nga Liceu Artistik “Jordan Misja” Ndalese ...
Tirana January 6, 2017, 5:00 pm
Mavrove 2 dite 35 euro , 3 dite 89 euro Mavrove 2 dite Datat e tjera te nisjeve: ► 07, 14, 21, 28 Janar ►04 , 11, 14, 18, 25 Shkurt Akomodimi ne hotel Ambinet 4* 35 eur/personi Akomodim...
Tirana January 7, 2017, 5:00 am
Maqedoni Dita e Parë: Nisja nga Tirana me autobuz në drejtim të Maqedonisë. Gjatë rrugës, pushime per kafe dhe Drekë. Mbrritja në Mavrovë. Sistemimi në...
Tirana January 13, 2017, 5:00 am
Stamboll - Fluturim direkt me Avion ,13 Janar 3 dite 169 € Stamboll- Turqi ,nisja ne daten 13 dhe 20 Janar 2017 fluturim direkt , 3 dite 169 euro ne hotel me 4* dhe 219 euro ...
Tirana January 13, 2017, 5:00 am
Mali I Zi Dita e Parë: Nisja nga Tirana me autobuz në drejtim të Kolashin në Mal të Zi. Gjatë rrugës, pushime per kafe dhe Drekë. Mbrritja në Kolashin. Sis...
Tirana January 13, 2017, 6:00 am
Udhetim ne Dubrovnik , 3 dite 79 € , nisja me 13 Janar Dubrovnik - Kroaci 3 dite , 13 Janar 2017 , cmimi 79 €, Çmimi përfshin Akomodim në Hotel 4* per 2 ...
Tirana January 13, 2017, 6:00 am
Udhetim ne Cappadocia -Turqi , 3 dite , 259 Euro Cappadocia: Nisja më 20 Janar - Vizitohet: Cappadocia. Fjetje: 2 netë në Cappadocia. Fluturimi me avion Tiranë - Kayseri- Tiran&eum...
Tirana January 20, 2017, 5:00 am
Udhetim ne Sarajeve, 3 dite 89 € ,mengjes+darke Udhetim ne Sarajeve -Mostar -Medjugorje : - Nisja date 20 Janar , 13 Shkurt , cmimi 89 euro personi - Çmimi përfshin: Fjetjen 2 ...
Tirana January 20, 2017, 5:00 am
Udhetim ne Dubrovnik , 3 dite 69 € , nisja me 20 Janar dhe 10 Shkurt Mengjesi dhe darka te perfshira ,Transporti me autobuz vajtjeardhe shetitjet dhe vizitat sipas programit , sho...
Tirana January 20, 2017, 6:00 am
Udhetim ne Beograd, 3 dite 99€ ,Mengjes+Darke. Udhetim ne Beograd -Serbi : - Nisja date 27 Janar , 13 Shkurt 99 euro personi - Çmimi përfshin: Fjetjen 2 netë në Ho...
Tirana January 27, 2017, 5:00 pm
DUBAI- Nisja date 09 Shkurt - Çmimi përfshin: Vajtje - Ardhje me Autobus Tiranë - Shkup - Tiranë. . Udhetimin me Avion direkt Shkup - Dubai -Shkup , Akomodimi në ho...
Tirana February 9, 2017, 3:00 am
Vjene-Budapest -Beograd , 5 dite 199 € , 11-15 Shkurt 2017 Krishtlindjet ne Split -Vjene -Budapest-Beograd me Autobus nga data 11-15 Dhjetor .Akomodimi ne hotele me 3 * me mengjesin te ...
Tirana February 11, 2017, 4:00 am
Shën Valentini në Paris - Bruksel , 5 dite 399 euro , 11 Shkurt ... Paris: - Nisja më 11 Shkurt - Vizitohen: Paris dhe Brukse. Fjetje 4 Netë në Paris dhe Mëngjeset n&...
Tirana February 11, 2017, 1:00 pm
Turqi 18- 20 Nentor , 3 dite 179 euro Datat e tjera te udhetimit 25 Nëntor Dita e Parë: Paraqitja në Aeroportin e Rinasit duhet të bëhet 1 orë e 30 minuta para nisje...
Tirana November 18, 2016, 4:00 am
Split - Viene - Prage - Budapest - Beograd 23 - 29 Nentor 2016 Dita e Parë Nisja në oren 04:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes së veprimeve doganore kufitare në Muriqan, v...
Tirana November 23, 2016, 3:00 am
Paris -Mynih- Milano me autobus , 7 dite 349 € , 24 Nentor Udhëtim në Paris dhe Mynih, 7 ditë €349, Nisja më 24 Nentor.Vizitohen: Paris, Dubrovnik, Zadar, Ljubljane,...
Tirana November 24, 2016, 3:00 am
Vjeshte ne DUBAI , 5 dite 669 € , Nisja me 24 Nentor DUBAI- Emiratet Arabe , Nisja date 24 Nentor - Çmimi përfshin: Vajtje - Ardhje me Autobus Tiranë - Shkup - Tir...
Tirana November 24, 2016, 2:00 pm
PRAGE- fluturim me avion , 25 Nentor, 4 dite 398 euro: Udhetim ne Prage - Çekoslovaki. Fluturimi me avion Tiranë - Ljubljane - Prage- Tiranë.Akomodimi ne hotel me 4* me m...
Tirana November 25, 2016, 12:00 pm
Rome me autobus e Traget 5 dite 249 euro Dita e Parë, 25 Nëntor 2016: Nisja nga Tirana me autobus për në Durrës. Nisja me traget nga Durrësi në orën 22...
Tirana November 25, 2016, 2:00 pm
Vjeshte ne NAPOLI-SORRENTO-KAPRI , 5 dite 259 € , Nisja me 225 Nentor Napoli: Nisja më 25 Nentor - Vizitohen: Napoli, Sorrento, Ishulli Kapri, Amalfi, Positano. Fjetje 2 netë n&...
Tirana November 25, 2016, 3:00 pm
MUNICH , 4 DITE 495 EURO , 25-28 Nentor 2016 Dita 01: Tirane - Munich Takimi me guiden tone ne Aeroportin e Tiranes dhe fluturimi direkt Tirane - Ljubljane - Munich. Munich, kryeqyteti i Bavari...
Tirana November 25, 2016, 6:00 pm
26-28 Nentor Dita 1: Ora 05:00, nisja nga Tirana me autobus drejt pikës kufitare të Hani i Hotit. Pas kryrjes së formaliteteve kufitare nisemi në drejtim të Podgorices e m&eu...
Tirana November 26, 2016, 3:00 am
Weekend ne Selanik, 3 dite 79 € , nisja me 27 Nentor ,Hotel me 3* Udhetim ne Selanik per fundjave : - - Çmimi përfshin: Fjetjen 2 netë në Hotel 3 * per 79 eurom...
Tirana November 27, 2016, 5:00 am
Dubrovnik - Kroaci 27-29 Nentor , 3 dite 69 € Dita e Parë: Nisja në oren 06:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes së veprimeve doganore kufitare në Muriqan, vazhdimi i...
Tirana November 27, 2016, 6:00 am
BARCELONE - fluturim me avion , 27 Nentor, 4 dite 399 euro: Udhetim ne Barcelone - Spanje Fluturimi me avion Shkup-Barcelone -Shkup.Transferta me autobus Tirane-Shkup - Tirane . Akomodi...
Tirana November 27, 2016, 7:00 am

About Erlitravel & tours

Agjensi Udhetimi,Turizmi e Siguracione.
Find more events in Tirana