eventsoja
Job Placement Training

Job Placement Training

When: January 13, 2017, 1:30 pm
Venue: DIMAK Albania
Address: Rruga e Kavajes (Ish-Lidhja e Shkrimtareve) Tirana , Albania (map)
Organizer: DIMAK Albania (This event have been posted on Facebook first)
Zyra e DIMAK në Shqipëri do të zhvillojë këtë të Premte trajnimin e radhës "Seminar për përgatitjen për Aplikim për Punësim", me të dhëna të detajuara se si të bëjmë një aplikim profesional për punë ose kualifikim profesional, duke përfshirë CV-në dhe letrën aplikimit.

++Regjistrimi+++
Të gjithë interesuarit që duan të marrin pjesë në seminar, duhet të na shkruajnë në Facebook (një mesazh) ose të na dërgojnë e-mail tek dimak-albania@giz.de për tu regjistruar.

***Seminari fillon në orën 1:30 në zyrat tona***

Vendi:
Shërbimi Kombëtar i Punësimit, Rruga e Kavajës, ish Lidhja e Shkrimtarëve / Tiranë
Jeni të mirëpritur!
DIMAK

Other events in Tirana

Rikthehet e shtuna argëtuese për fëmijët në #Citypark :D DITËN E SHTUNË Ora 11:00 - 13:00 Animatorë Face painting Lojra Tullumbace Kërcim me grupin e ...
Tirana September 16, 2017, 11:00 am
Dhuro dhe ti nje liber per Miqte tane te vegjel ne nevoje! Behuni pjese e nismes tone, duke dhuruar librin tend tek Hyrja e Gjelber :)...
Tirana September 9, 2017, 9:00 am
Ditën e enjte, data 21 shtator, ora 20:00 ju presim në premierën e filmit Kingsman: The Golden Circle, në Cineplexx!...
Tirana September 21, 2017, 7:30 pm
PERJETONI ADRENALINE FUN ZIPLINE GRYKA E RUGOVES & UJEVARA E DRINIT TE BARDHE; SHPELLA "BUKUROSHJA E FJETUR; UDHETIM 1 DITOR E DJELE 10 SHTATOR; 10; 17; 24; 1 TETOR #GRUPIKONFIRMUAR Nisja ne...
Tirana September 10, 2017, 6:00 am
DITA E INFORMACIONIT ----------------------------------------------------------------------------- Për të gjithë të apasionuarit pas Informatikës, të cilët nuk e kis...
Tirana September 9, 2017, 10:00 am
More events in Tirana

More events in Albania

Shkodër January 7, 2017, 11:30 am
Durrësi January 7, 2017, 9:00 pm

Events in Albania by city

Find events in Albania major cities like: Tirana - Elbasan - Shkodër - Durrës - Durrësi - Vlorë - Korçë - Kamëz - Lushnjë - Jagodina - Velipoja - Dures - Pogradec - Vlora - Berat - All cities