eventsoja
Republika Domenikane - Udhetim ekzotik ne <3 te Karaibeve!

Republika Domenikane - Udhetim ekzotik ne <3 te Karaibeve!

When: January 30, 2017, 10:00 am
Venue: ITravel Tirane
Address: Rruga e Durresit, Pll. 102, Tirana , Albania (map)
Organizer: ITravel Tirane (This event have been posted on Facebook first)
Nje udhetim ekzotik ne zemer te Karaibeve ✈💙🌊🌴📷🍉🐠☀🌸
8 dite program - 1950 euro
GRUP I KONFIRMUAR - Republika Domenikane ❤️
#SantoDomingue – #PuertoPlata – #PuntaCana – #LaRomana
Itinerari - Dite pas Dite:
Nisja me 30 Janar Dita 01: Fluturimi me avion nga Tirana, Alitalia + Airfrance
Itinerari: Tirane – Rome – Paris – Santo Domingo
Mberritja ne Santo Domingo
Akomodimi ne hotel 4 * Darka e perfshire ne hotel.
Ne mbremje - mundesi argetimi te qytetin e Santo Domingue
31 Janar Dita 02: Santo Domingo – Puerto Plata
Vizite e organizuar Santo Domingo me guide.
Vizitohet parku nacional botanik, Zona koloniale, katedralja piramidale amerikane, plaza de Reloj.
Mbas turit udhetim me autobus per ne Samana – Perla e Karaibeve!
Akomodim ne hotel 4* / All Inclusive
1 Shkurt Dita 03: Puerto Plata
Dite e lire ne Puerto plata
Ture Opsionale –: Mundesi per realizimin e tureve te ndryshme ( te paperfshira) , tipike verore me baze bregdetin e caraibeve. Nder to mund te permendim: Delphin Show tour /Special Night Life on summer clubs
2 Shkurt Dita 04: Puerto Plata
Dite e lire – Mundesi per plazh dhe ture ne Puerto plata
3 Shkurt Dita 05: Puerto Plata – Punta Cana
Mbasi te konsumohet mengjesi transferta me autobus per ne Punta Cana.
Akomodimi ne hotel 5* All Inclusive
Nderkohe qe shijoni plazhin mahnites gjate paradites, pasdite mund te vizitoni club-et e Punta Canes.
Muzike tipike latine, pije dhe argetim si asnjehere me pare!
4 Shkurt Dita 06: Punta Cana
Dite e lire ne Punta Cana. Punta Cana duhet vizituar vetem nga plazhet mahnitese qe ajo ka!
Plazhet e Punta Canes jane me ujra te kristalte dhe te ngrohte - ndersa valet jane te persosura! Gjithashtu resortet i mbajne te paster brigjet e tyre duke qene se Punta Cana eshte nje vendpushim shume i frekuentuar. Cdo dite behet pastrimi i algave "bezdisese"
Opsionale : Mundesi per ture
Visit Punta Cana / Tur me anije + argetim pafund / show pa limit
5 Shkurt Dita 07: Punta Cana
Dite e lire ne Punta cana
Mundesi per turet e ndryshme tipike te caraibeve
6 Shkurt Dita 08: Punta cana – Santo Domingo – Paris – Rome – Tirane

Udhetim nga Punta Cana drejt aeroportiti te Santo Domingues
Gjate rruges ndalese per panoramen e pjesen jugore te bregdetit te caraibeve.
Mberritja ne aeroport.

Perfshihet:
• Udhetim me avion
• 1 nate mengjes + darke Santo Domingo
• 3 nete All Inclusive Puerto plata
• 3 nete All Inclusive Punta Cana
• City Tour Santo Domingo
• Transfertat si ne program

Other events in Tirana

Rikthehet e shtuna argëtuese për fëmijët në #Citypark :D DITËN E SHTUNË Ora 11:00 - 13:00 Animatorë Face painting Lojra Tullumbace Kërcim me grupin e ...
Tirana September 16, 2017, 11:00 am
Dhuro dhe ti nje liber per Miqte tane te vegjel ne nevoje! Behuni pjese e nismes tone, duke dhuruar librin tend tek Hyrja e Gjelber :)...
Tirana September 9, 2017, 9:00 am
Ditën e enjte, data 21 shtator, ora 20:00 ju presim në premierën e filmit Kingsman: The Golden Circle, në Cineplexx!...
Tirana September 21, 2017, 7:30 pm
PERJETONI ADRENALINE FUN ZIPLINE GRYKA E RUGOVES & UJEVARA E DRINIT TE BARDHE; SHPELLA "BUKUROSHJA E FJETUR; UDHETIM 1 DITOR E DJELE 10 SHTATOR; 10; 17; 24; 1 TETOR #GRUPIKONFIRMUAR Nisja ne...
Tirana September 10, 2017, 6:00 am
DITA E INFORMACIONIT ----------------------------------------------------------------------------- Për të gjithë të apasionuarit pas Informatikës, të cilët nuk e kis...
Tirana September 9, 2017, 10:00 am
More events in Tirana

More events in Albania

Shkodër January 7, 2017, 11:30 am
Durrësi January 7, 2017, 9:00 pm

Events in Albania by city

Find events in Albania major cities like: Tirana - Elbasan - Shkodër - Durrës - Durrësi - Vlorë - Korçë - Kamëz - Lushnjë - Jagodina - Velipoja - Dures - Pogradec - Vlora - Berat - All cities