eventsoja logo
1184 events - Page 1 / 24

Events in Tirana, Albania

Hey Bunkersa :D do you want to try something different? In honor of the French people traveling in Albania 🇦🇱 will make a difrent party. See you tonight 20:30 Free entrance...
Tirana July 25, 2017, 8:30 pm
LEKTOR: Znj. Erin Doak DATAT: 26-27-28 Korrik ORARI: 16:00-20:00 Ky trajnim është ndërtuar në 11 orë, dhe ka për qëllim përmirësimin e aftësive bas...
Tirana July 26, 2017, 4:00 pm
Agjencia e Parqeve dhe Rekreacionit – Bashkia Tiranë sjell më datë 17 – 28 Korrik te Parku i Liqenit Kampin Veror “1-sh me Natyrën”. Programi për dit...
Tirana July 25, 2017, 8:00 am
Dëshironi të shndërroni rutinën tuaj të stërvitjes në diçka argëtuese dhe emocionuese? Nëse përgjigjia është po, eja të provoni ...
Tirana July 27, 2017, 7:30 pm
What's up Bunkers :) È hëna erdhi sërish dhe bëhemi gati për një super party 🎉. Tourist Jungle mirëpret miqtë nga Croazia dhe Greqia. Po ashtu edhe mi...
Tirana July 24, 2017, 9:00 pm
NESER dita e fundit e regjistrimeve 💣 🌎SEMINAR 5 ditor (120 minuta/seanca) me mesues te huaj "ENGLISH SPEAKING" 2000 leke gjithsej. Fillojme te henen deri te premten grupet 10.0011.30 ...
Tirana July 24, 2017, 10:00 am
SEMINAR FALAS "Pergatitje per IELTS" Seminari FALAS perfshin: * Permbledhje te testit IELTS *Teknikat e degjimit dhe si te praktikohemi ( Listening) *Teknikat e leximit dhe shkrimit. ( Readi...
Tirana July 29, 2017, 4:00 pm
Turi i Madh i Anadollit, 9 Ditë €539, Nisje 16 Shtator. Vizitohen: Stamboll, Izmir, Kushadasi, Pamukkale, Antalya. Fjetje 3 netë në Antalya, 1 natë në Pamukkale, 1 nat&...
Tirana September 16, 2017, 4:00 am
Programi Kombëtar i Praktikave të Punës, 2017 hap sërish dyert për të gjithë të interesuarit që dëshirojnë të bëhen pjesë e kë...
Tirana July 25, 2017, 5:00 pm
Temperaturat u rriten, dita u zgjat, koha u dyfishua, sezoni mbaroi.... Nuk ke plane per pasdite ? - Te premten ora 18:00 ju ftojme ne Akademine E Dyrrotakut, me instruktoret me te mire dhe profesioni...
Tirana July 21, 2017, 6:00 pm
Jeni te mirepritur te na vizitoni dhe te provoni variatetin tone te birrave dhe Cocktail-eve perfshire hamburgerat tone speciale shoqeruar nga tingujt e muzikes akustike nga nje nga artistat me te rin...
Tirana July 21, 2017, 9:30 pm
K-Pop Party kete te Shtune per te gjithe adhuruesit e muzikes Koreane dhe ata qe kerkojne dicka ndryshe nga jeta e nates :D Ne #bunker1944 Ora 19:00 Ju mirepresim...
Tirana July 22, 2017, 7:30 pm
Dëshironi të shndërroni rutinën tuaj të stërvitjes në diçka argëtuese dhe emocionuese? Nëse përgjigjia është po, eja të provoni ...
Tirana July 20, 2017, 7:30 pm
Një prodhim i 2016 me regji të Marco Bellocchio. Dramë e vlerësuar me çmime ndërkombëtare. E martë 18 Korrik, vetëm tek REJA!...
Tirana July 18, 2017, 9:00 pm
Agjencia e Parqeve dhe Rekreacionit – Bashkia Tiranë sjell më datë 17 – 28 Korrik te Parku i Liqenit Kampin Veror “1-sh me Natyrën”. Programi për dit...
Tirana July 19, 2017, 8:00 am
Crossfit në Park vjen çdo të mërkurë te Fushat Multisportive në Parkun e Madh të Liqenit Artificial. Aktiviteti është pa pagesë dhe janë të...
Tirana July 19, 2017, 7:30 pm
Nata Italiane vjen e mbushur plot e përplot me aktivitete dhe kënaqësi Te Stela Resort! - Lançohet Milan Academy Junior Camp - Marrin pjesë ish futbollistë dhe për...
Tirana July 28, 2017, 8:00 pm
Hemingway Jazz Fest 5 21 Korrik 2017 Ditëlindja e 118 e Hemingway! 21 Korrik! Festë në rrugë, 5 vjet që ne fansat e "Papa-s" e festojmë kështu dat&eum...
Tirana July 21, 2017, 7:30 pm
Pershendetje miq te Silcare Albania. Pas nje suksesi te madh me shitjet online dhe nga kenaqesia qe na kan shprehur klientet per produktet tona ne kemi vendosur te krijojme nje konkurs nga i cili fitu...
Tirana August 25, 2017, 11:15 am
What's up Bunkers :) E hëna po vjen dhe ashtu sikur javën e kaluar do bëjmë super qejf! Djemtë dhe vajzat që vijnë nga e gjithë bota në Bunker I kan&...
Tirana July 17, 2017, 9:00 pm
Te dashur anetare te Federates Shqiptare te Snookerit, Kemi kenaqesine t'ju informojme se ne datat 27-30 Korrik 2017 organizohet Kupa🏆 e Shqiperise 🇦🇱ne disiplinen Snooker🔴⚫️. Ja...
Tirana July 27, 2017, 10:00 am
Vjeshtë në Vjenë, 4 Ditë €339, Nisja më 23 Shtator. Vizitohet: Vjenë dhe Budapest. Fjetje 2 netë në Vjenë dhe 1 në Budapest. Fluturimi me avion ...
Tirana September 23, 2017, 1:00 pm
Ditën e enjte, data 20 korrik, ora 20:00 ju presim në premierën e filmit Dunkirk, në Cineplexx!...
Tirana July 20, 2017, 8:00 pm
Mobiloni shtëpinë tuaj te Enza Home, gjithcka e përfshire në një cmim! Oferta e vlefshme deri me date 23 Korrik. Me vetëm 4690 euro ju do mund të merrni: - Kën...
Tirana July 13, 2017, 9:00 pm
Zadar - Mynih - Paris- Milano , 30 Korrik 2017 , 7 dite Dita e Parë Nisja në orën 04:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes së veprimeve doganore kufitare në Muriqan, ...
Tirana July 30, 2017, 4:00 am
Greqi dhe Turqi , 6 dite fillon nga 479 euro Nisje me date ne date 30 Korrik Dita e Parë, . Nisja nga Tirana në oren 14.00 dhe udhëtimi me autobus për në Athin&...
Tirana July 30, 2017, 2:00 pm
Ceki Dita e Parë Fluturimi Direkt për në Budapest. Nisja më 15.30 - Mbrritje më 17.00. Transfertë Aeroporti i Budapestit dhe vizitë panoramike rreth 2 orë e B...
Tirana September 19, 2017, 2:00 pm
Mynih Dita e Parë Nisja me Autobus nga Tirana në Aeroportin e Podgoricës. Fluturimi Direkt për në Mynih. Nisja më 11.55 - Mbrritje më 13.45. Transfertë pë...
Tirana September 21, 2017, 8:00 am
PLAZH SHKUMAPARTY NISJE CDO E HENE ULQIN ‪SHENSTEFAN‬ ‪‎PLOCE BUDVA HAWAI MOGREN VALDANOS TUR 5 DITOR 160 EUR NISJE 17 ; 24 KORRIK; Gusht: NISJE 31 Korrik ; 7 GUSHT ; 14 ; 21; 28; Cmimi:...
Tirana July 17, 2017, 6:00 am
WEEKEND ALPIN NE THETH #NISJE #CDOEMERKURE & #CDOESHTUNE ALL INCLUDED 49 EURO (1 nate&2dite) #GRUPIKONFIMUAR 15-16 KORRIK, 19-20; 22-23, 26-27; 29-30 KORRIK NE CMIMIN 49 EURO PERFSHIHEN: TRAN...
Tirana July 15, 2017, 7:00 am
Tilllate risjell nje event mjaft te kerkuar nga ju. Mesditen e se dieles festojme sebashku nje super event te quajtur #Colorfest . Behuni gati te argetoheni me bojra te shumta me te cilat do festoni p...
Tirana July 16, 2017, 1:00 pm
We are delighted to announce that Dajti Adventure Park will open on 28th July 2017! Set in the heart of Dajti Mountain & making use of the natural habitat, the Adventure Park is a thrilling expe...
Tirana July 28, 2017, 12:00 pm
Lektore: Mag. Asetila Köstinger CMC Data: 24-25 Korrik 2017 Orari: 10:00- 17:00 Menaxhimi i Projekteve Bazuar në Rezultate është e kundërta e Menaxhi...
Tirana July 24, 2017, 10:00 am
SHKUMA PARTY FUN ARGETIM PLAZA‬ ‪PLOCE‬ ‪CDO‬ E DJELE 16 KORRIK; 23; 30; 15 EUR – NISJA NE OREN 6.00 NE MENGJES, LICEU ARTISTIK “JORDAN MISJA” RR. ELBASANIT. – PUSHIM...
Tirana July 16, 2017, 6:00 am
Rusi, Ukrainë, Poloni, Republikat Balltike, 13 Ditë €599, Nisja më 9 Gusht. Vizitohet: Moskë, Shën Petersburg, Kiev, Odesa, Vilnius, Riga, Talin, Varshavë, Krakov, D...
Tirana August 9, 2017, 1:00 am
Kete 13 Korrik, ora 19:00, ne vijme me ‘’Summer of freedom’’, perpjekje kjo e jona qe se bashku me ju ka per synim te shtrije nder rruget kryeqytetase frymen e lire te 1969-es,...
Tirana July 13, 2017, 7:00 pm
5 vjetori i Tilllate Nje super pool Party ju pret pas pak ditesh ne Tirane. Tilllate.al organizon festen e pervjetorit . Nje program i cili do ju coje ne nje tjeter nivel per aq organizime sa keni pa...
Tirana July 29, 2017, 10:00 am
The organizing committee of ICSS 2017 opens the call to the abstract submission to the International Conference of Sports Science held in Tirana on 3-4 November 2017 and hosted by Sports University of...
Tirana November 3, 2017, 8:00 am
Verë në Paris dhe Mynih, 7 ditë €349, Nisja më 30 Korrik. Vizitohen: Paris, Zadar, Ljubljane, Salszburg, Mynih, Gjenevë, Milano. Fjetje 2 netë në Paris, 1 nat...
Tirana July 30, 2017, 6:00 am
Lektore: Znj. Vjollca Karapici Data: 12-13 Korrik 2017 Orari: 16:00- 20:00 QËLLIMI I PROGRAMIT TE TRAJNIMIT Ky trajnim do te prezantohet ne pjese te ndryshme dhe te gji...
Tirana July 12, 2017, 4:00 pm
Shoqata “Together for life” organizon ekspozitën në kuadër të fushatës ndërgjegjësuese në Ditën Botërore të Popullsisë, të ...
Tirana July 11, 2017, 9:00 am
Të Dashur Miqtë, Akademia e Filmit dhe Multimedias Marubi ka kënaqësi t'Ju ftojë në shfaqjen e produksioneve të studentëve për fundin e vitit akademi...
Tirana July 5, 2017, 7:00 pm
Të dashur miq, kolegë e bashkëpunëtorë! Duke marrë shkas nga suksesi i C21 Koncept, i cili ka në bazë bashkëpunimin dhe suportin e vazhdueshëm nga ju...
Tirana July 19, 2017, 7:00 pm
Siamo lieti di invitarVi al nostro speciale Summer Opera Concert che si terrà allo Sheraton Hotel di Tirana. Le più famose arie del repertorio operistico saranno eseguite da rinomati art...
Tirana July 20, 2017, 7:30 pm
Program i ri intensiv ne Elbody Center , "6 Week Elbody Challenge" eshte dizenjuar nga industria me e mire e Fitnessit Profesional per tju ndihmuar te arrini rezultatet Tuaja. Te gjithe ba...
Tirana July 5, 2017, 12:00 pm
Kroçiere në Athinë, Santorini, Mykonos, Patmos, Kretë dhe Kushadasi, Ultra All Inclusive. - Nisje më 20 Korrik, 5 Ditë €379 Çmimi përfshin: Udhë...
Tirana July 20, 2017, 6:00 am
Kroçiere në Athinë, Santorini, Mykonos, Patmos, Rhodos, Kretë dhe Kushadasi, Ultra All Inclusive. - Nisje më 30 Korrik, 6 Ditë €479. Çmimi përfshin: ...
Tirana July 30, 2017, 6:00 am
Kroçiere në Athinë, Santorini, Mykonos, Patmos, Kretë dhe Kushadasi, Ultra All Inclusive. - Nisje më 3 Gusht, 5 Ditë €399. Çmimi përfshin: Udhët...
Tirana August 3, 2017, 6:00 am
Plazh All Inclusive në Maltë, 4 Ditë €399, Nisja më 8 Shtator. Fjetje 3 Netë në Hotel, All inclusive (Mëngjes Drekë dhe Darkë, Pije të përf...
Tirana September 8, 2017, 6:00 am
Vjeshtë në Pragë, 5 Ditë €349, Nisje më 19 Shtator. Vizitohen: Pragë, Bratisllavë dhe Budapest. Fjetje në Pragë 3 netë dhe 1 natë në B...
Tirana September 19, 2017, 6:00 am