eventsoja logo
1268 events - Page 1 / 26

Events in Tirana, Albania

Rikthehet e shtuna argëtuese për fëmijët në #Citypark :D DITËN E SHTUNË Ora 11:00 - 13:00 Animatorë Face painting Lojra Tullumbace Kërcim me grupin e ...
Tirana September 16, 2017, 11:00 am
Dhuro dhe ti nje liber per Miqte tane te vegjel ne nevoje! Behuni pjese e nismes tone, duke dhuruar librin tend tek Hyrja e Gjelber :)...
Tirana September 9, 2017, 9:00 am
Ditën e enjte, data 21 shtator, ora 20:00 ju presim në premierën e filmit Kingsman: The Golden Circle, në Cineplexx!...
Tirana September 21, 2017, 7:30 pm
PERJETONI ADRENALINE FUN ZIPLINE GRYKA E RUGOVES & UJEVARA E DRINIT TE BARDHE; SHPELLA "BUKUROSHJA E FJETUR; UDHETIM 1 DITOR E DJELE 10 SHTATOR; 10; 17; 24; 1 TETOR #GRUPIKONFIRMUAR Nisja ne...
Tirana September 10, 2017, 6:00 am
DITA E INFORMACIONIT ----------------------------------------------------------------------------- Për të gjithë të apasionuarit pas Informatikës, të cilët nuk e kis...
Tirana September 9, 2017, 10:00 am
Diten e #MERKURE, ju mirepresim ne nje ceremoni spektakolare per te inaguruar sebashku DAM CLUB. πŸŽ‰πŸŽ‰ Te ftuar special #YlliBaka & #GentFatali πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯ I pozicionuar ne ambientet e Ish Ams...
Tirana September 13, 2017, 10:00 pm
AL//EN 12 Shtator, TANGO!!! Cdo gje FALAS dhe E HAPUR per te gjithe. Mund te beheni pjesemarres per te vallezuar, shijuar, apo qofte edhe per te provuar disa hapa te para thjesht per kenaqesine tuaj....
Tirana September 12, 2017, 7:00 pm
Një nga kurset më edukative dhe më interesante në Akademinë Hollywood është kursi i MUZ. (për moshat 4-7 vjeçare) E ndarë në grupmosha të...
Tirana September 20, 2017, 5:30 pm
Mynih - Paris- Milano 01-07 Tetor Dita e Parë Nisja në orën 01:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes së veprimeve doganore kufitare në Muriqan, vazhdimi i udhëtimit g...
Tirana October 1, 2017, 6:00 pm
Vjeshtë në Paris dhe Mynih, 7 ditë €349, Nisja më 1 Tetor. Vizitohen: Paris, Zadar, Ljubljane, Salszburg, Mynih, Gjenevë, Milano. Fjetje 2 netë në Paris, 1 na...
Tirana October 1, 2017, 6:00 am
Punësim në Maltë (BE) - për anglisht folës. Për të aplikuar, kliko ⇒ https://velaconsulting.al/apliko dhe plotësoni formularin online, ose dërgo CV t...
Tirana September 4, 2017, 9:00 am
Konsulencë Emigrimi dhe Mundësi Punësimi në Kanada Për të aplikuar, kliko ⇒ https://velaconsulting.al/apliko dhe plotësoni formularin online, ose dërgo CV...
Tirana September 5, 2017, 9:00 am
Punësim në Dubai UAE, Qatar, Oman, Kuwait, Bahrain. Për të aplikuar, kliko ⇒ https://velaconsulting.al/apliko dhe plotësoni formularin online, ose dërgo CV tuaj n&e...
Tirana September 6, 2017, 9:00 am
Takimi I se hënës me vizitorët e huaj në Tiranë :D ndani eksperiencat dhe festoni se bashku :D...
Tirana September 4, 2017, 9:00 pm
Diten e hene ,ora 20-00 Prezantojme Uniformat e reja per sezonin 2017-2018 te KF TIRANA. Gjate prezantimit do te jene te pranishem: Ekipi,stafi dhe drejtusit e KF Tirana....
Tirana September 4, 2017, 8:00 pm
Per shkak te kerkesave regjistrimet per grupet e reja vazhdojne deri me 11 SHTATOR πŸ˜ŽπŸ€“πŸ™ƒ. πŸ”Š OFERTA:Cdo kurs 7900 leke.(kursi 2-te 50%ulje,kursi 3-te 5500leke ose mund tja dhurojne miqve)🌎...
Tirana September 11, 2017, 9:00 am
Në këtë #SHTATOR festojmë 5 vjetorin e themelimit, sigurisht nuk mungojnë ofertat dhe dhuratat për regjistrimet e reja! 🍲#SHEF_KUZHINE, nga 2ΜΆ0ΜΆ0ΜΆ0ΜΆ në 1430 ...
Tirana September 5, 2017, 12:00 pm
Per shkak te kerkesave regjistrimet per grupet e reja vazhdojne deri me 11 SHTATOR πŸ˜ŽπŸ€“πŸ™ƒ. πŸ”Š OFERTA:Cdo kurs 7900 leke.(kursi 2-te 50%ulje,kursi 3-te 5500leke ose mund tja dhurojne miqve)🌎...
Tirana September 4, 2017, 9:00 am
Në datat 1-14 Shtator ju ftojmë të bëheni pjesë e panairit të elektonikës dhe kancelarisë në Toptani Shopping Center. Aty do të gjeni një gam&eum...
Tirana September 1, 2017, 9:00 am
UDHETIME 1 DITORE #EPREMTE 1 SHTATOR; #CDOEDJELE 3 SHTATOR; 10; 17; 24; 1 TETOR 15€ 1. STRUGE - OHER - SHEN NAUM - TUSHEMISHT πŸ‘‰ http://dsmtours.com/?p=559&lang=sq 2. SHENSTEFAN – B...
Tirana September 3, 2017, 6:00 am
Qendra Kulturore dhe Filozofike Akropoli i Ri promovon Vëllimin e dytë të Revistës “Filozofikja” dhe Librat ''Të njohësh vetveten' dhe “F...
Tirana September 23, 2017, 7:00 pm
"NJIH VETVETEN" Kjo shprehje shkruhej në hyrje të Tempullit të Orakullit të Delfit... Për të gjithë ata që duan të njohin veten e tyre dhe t&eum...
Tirana September 19, 2017, 7:00 pm
DITA E INFORMACIONIT -------------------------------------------------- --------------------------- Të apasionuarit pas Informatikes në kërkim të një arsimi të lartë...
Tirana September 6, 2017, 10:00 am
Nje event per te nisur muajin sa me mire. Mbaruat pushimet, u rikthyet te perditshmeria, po iken dhe vera πŸ˜“ etj. etj. por nuk do te thote qe te nderpritet dhe festa. Hajdeni te pime sebashku, te de...
Tirana September 1, 2017, 8:00 pm
Klubi i Librit “Akropoli i Ri” 14 Qendra Kulturore dhe Filozofike ''Akropoli i Ri'' zhvillon takimin e radhës së Klubit të Librit, ditë...
Tirana September 14, 2017, 6:30 pm
Hello Bunkersa :D Jeni gati për muzikë të bukur, Kokteike fantastike dhe rrëmujë?! Ju presim sot ora 21:00 ta fillojmë javën me tourist Jungle BUNKER :D Mos harro o...
Tirana August 28, 2017, 9:00 pm
Ju presim deri me date #4SHTATOR πŸ™‚πŸ™ƒπŸ˜‰ Filluan regjistrimet per grupet e reja deri me 4 #SHTATOR πŸ”Š #OFERTA : Cdo kurs 7900 leke. πŸ˜ŠπŸ’£πŸ’£( kursi 2-te 50%ulje, kursi 3-te 5500 leke total)...
Tirana August 28, 2017, 6:00 pm
NJOFTIM: Te SHTUNEN dt 9 SHTATOR prane ambjenteve te ELC 14.00-18.00 zhvillohen dy SEMINARE PERGATITJE per: **** #TOEFL ITP ( paper-based ) dhe **** #IELTS GENERAL ***********************************...
Tirana September 9, 2017, 2:00 pm
E dyta e Interit kete sezon dhe ne do te jemi perseri aty, te gatshem per te mbeshtetur te cmenduren tone ne cdo moment ne nje ndeshje kaq te rendesishme sa transferta kryeqytetase ndaj Romes! Shihe...
Tirana August 26, 2017, 8:00 pm
Itinerari: Dita e Parë, 21 Shtator 2017: Nisja me Autobus nga Tirana në Aeroportin e Podgoricës. Fluturimi Direkt për në Mynih. Nisja më 11.55 - Mbrritje më 13.45. T...
Tirana September 21, 2017, 12:00 pm
Finally Friday dhe është koha për shumë argëtim :D Fluorescent Friday for fun and adventures! πŸ“ Mos mungoni :D Vath në vesh :) Për rezervime πŸ“₯...
Tirana August 25, 2017, 9:00 pm
Në kuadër të promovimit të Jetesës së Gjelbër dhe afrimit të njeriut me natyrën, Green Line Albania & Agjencia e Parqeve dhe Rekreacionit rikthejnë...
Tirana August 26, 2017, 6:00 pm
AL//EN 24 Gusht vallezojme!!! Cdo gje FALAS dhe E HAPUR per te gjithe. Mund te beheni pjesemarres per te vallezuar, shijuar, apo qofte edhe per te provuar disa hapa te para thjesht per kenaqesine tua...
Tirana August 24, 2017, 7:00 pm
Vjeshtë në Pekin dhe Shanghai, 8 Ditë €1399, Nisja më 24 Tetor. Vizitohen: Pekin, Shanghai, Hangzhou. Fjetje 3 netë në Pekin dhe 2 Netë në Shanghai dhe 1 ...
Tirana October 24, 2017, 6:00 am
Hey Bunkersa sot në mbrëmje ora 22:00 jeni të ftuar të bëheni pjesë e eventit të Coutchsurfing në Bunker1944 Lounge πŸ‡¦πŸ‡±. Ju presim sot ora 22:00 Hyrja e l...
Tirana August 23, 2017, 10:00 pm
Join the call for blood donation for children with thalassemia, leuchemia and cancer on 28th of August 2017 from 09:00 - 16:00, in Tirana Business Park. Don't forget to share this call and stan...
Tirana August 28, 2017, 9:00 am
Këtë të hënë pas orës 21 mirëpresim grupet nga Kroacia dhe Greqia të cilët bashkohen se bashku me ju për tja kaluar mrekullueshëm. Mos mungoni! ...
Tirana August 21, 2017, 9:00 pm
Rooftop Sunset Events presents Pablo Fierro Thursday 24 August. Intro & After Mr. Cool BIOGRAPHY Pablo Fierro is a producer, musician, DJ, born and raised in the Canary Islands, Spain. His music i...
Tirana August 24, 2017, 6:30 pm
Të shtunën 26 gusht, edicioni i parë i ZaΜ‚ Festival mbledh në Theth kantautorët më të mirë të muzikës shqip. Elina Duni, Shpat Deda dhe Vlashent Sata...
Tirana August 25, 2017, 5:00 pm
Në datën 24 gusht, ora 20:00, Men's Night rikthehet përsëri me premierën e Baby Driver. Biletat në shitje! Çmimi: 500 Lekë...
Tirana August 24, 2017, 8:00 pm
Der har været stor interesse for Noreas tur til Albanien i uge 43, og det er vi selvfølgelig glade for. Vi har derfor - her på falderebet - fået lovning på 2 ekstra fly...
Tirana October 22, 2017, 8:00 am
Njoftim AKM MEDIA GROUP sjell për herë të parë në Shqipëri aktorin e njohur turk, Oktay Kaynarca i njohur në vendin tonë për rolin e tij, si “Sulejma...
Tirana August 17, 2017, 10:30 am
Enjoy our gardens, music & 'Summer Wine' this Friday! Special Offer: Juga e Bardhe & Antipasto - 2000 Lek...
Tirana August 18, 2017, 8:30 pm
Këtë të enjte jeni të ftuar në CS Event - një takim midis të rinjve të Tiranës dhe të huajve që vizitojnë vendin. Takimi fillin në 20:...
Tirana August 17, 2017, 8:30 pm
Pranvere ne Prage 5 – 10 Shtator ; 249 Euro/personi Vizitohet : Split – Zagreb – Grac – Viena – Prage – Karlovy Vary – Bratislave – Zadar Dita e Par&eum...
Tirana September 5, 2017, 5:00 am
Tur 8 Ditor per vetem 399 Euro/personi Date 8 – 15 Shtator ; 1 – 8 Tetor ; 399 Euro/personi Dita e pare: Nisja ne oren 01:00 te nates nga Tirana me autobus. Pas kryerjes së veprimeve ...
Tirana September 8, 2017, 1:00 am
TUR 4 NETE 5 DITE Date: 13 – 17 Shtator ; 27 Shtator – 1 Tetor Tur ne Vjenë dhe Budapest 199 Euro Dita e Parë: Nisja në oren 05:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes s&e...
Tirana September 13, 2017, 5:00 am
Udhetim 8 ditor: 17 – 24 Shtator ; 10 – 17 Tetor 399 euro/personi Vizitohen: Ljubjane – Bled – Munih – Paris – Luzerne- Milano – Venezia Dita e Parë. Nis...
Tirana September 17, 2017, 1:00 am
Udhetim 10 ditor Munih – Paris – Barcelone 550 Euro/personi Date: 22 Shtator – 1 Tetor Vizitohen: Ljubjane – Bled – Munih – Paris – Barcelone – Monte Ca...
Tirana September 22, 2017, 1:00 am
CAPPADOCIA – PAMUKALE – IZMIR – STAMBOLL 23- 30 Shtator 299 € Tur 8 ditor ne Turqi , per vetem 299 euro/personi Dita 1: Nisja nga Tirana ne oren 03:00 ne drejtim te pikes kufita...
Tirana September 23, 2017, 3:00 am