eventsoja
Friday Night - Student Party

Friday Night - Student Party

When: January 13, 2017, 6:00 pm
Venue: Gold Club
Address: Rruga Islam Dani Pogradec , Albania (map)
Organizer: Gold Club (This event have been posted on Facebook first)
Gold Club ju mirepret diten e Premte,date 13 Janar - duke nisur nga ora 18.00 ne Student Party.
Eja edhe ti ta nxehim atmosferen ne keto dite te ftohta dimri.
Mos harro te marresh edhe shoqen :)
Hyrja e lire.
Ju mirepresim!
+355696739966

Other events in Pogradec

πŸ’₯ Te Shtunen πŸ’₯ πŸ’₯ 17.06 πŸ’₯ πŸ’₯πŸ’₯ Flor Bana πŸ’₯πŸ’₯ πŸŽ‰ Per here te pare ne Shqiperi prezantohet hiti 'Fake Love' ne Oro Bianco Beach Bar πŸŽ‰ Mos mungoni ❗️❗️❗️ #...
Pogradec June 17, 2017, 8:00 pm
Me rastin e 1 vjetorit!!! Corner cafe ofron sot cdo pije alkolike 1+1 Paguaj 1 dhe pini 2 ☺😊 Le te festojme se bashku ditelindjen tone!!! #Cornercafe16...
Pogradec March 13, 2017, 4:00 pm
Ne diten Nderkombetare te Gruas ju ftojme te festojme se bashku kete event ne Gold Club , diten e merkure date 8 Mars duke filluar nga ora 18.00. Hyrja e lire. Ju mirepresim! info : 0696739966...
Pogradec March 8, 2017, 6:00 pm
Vikend në POGRADEC për vetë 55€ (2/netë, 3/Ditë) β˜€οΈUdhëtimi realizohet me autobus komod të Kompanisë SHPEJTIMI. β˜€οΈ2 x bujtje në hotel me 4 ...
Pogradec March 3, 2017, 8:00 am
More events in Pogradec

More events in Albania

Koman January 15, 2017, 8:00 am
Jagodina January 13, 2017, 10:00 pm
Tirana January 13, 2017, 1:30 pm

Events in Albania by city

Find events in Albania major cities like: Tirana - Elbasan - Shkodër - Durrës - Durrësi - Vlorë - Korçë - Kamëz - Lushnjë - Jagodina - Velipoja - Dures - Pogradec - Vlora - Berat - All cities