eventsoja logo
8 events - Page 1 / 1

Events in Pogradec, Albania

πŸ’₯ Te Shtunen πŸ’₯ πŸ’₯ 17.06 πŸ’₯ πŸ’₯πŸ’₯ Flor Bana πŸ’₯πŸ’₯ πŸŽ‰ Per here te pare ne Shqiperi prezantohet hiti 'Fake Love' ne Oro Bianco Beach Bar πŸŽ‰ Mos mungoni ❗️❗️❗️ #...
Pogradec June 17, 2017, 8:00 pm
Me rastin e 1 vjetorit!!! Corner cafe ofron sot cdo pije alkolike 1+1 Paguaj 1 dhe pini 2 ☺😊 Le te festojme se bashku ditelindjen tone!!! #Cornercafe16...
Pogradec March 13, 2017, 4:00 pm
Ne diten Nderkombetare te Gruas ju ftojme te festojme se bashku kete event ne Gold Club , diten e merkure date 8 Mars duke filluar nga ora 18.00. Hyrja e lire. Ju mirepresim! info : 0696739966...
Pogradec March 8, 2017, 6:00 pm
Vikend në POGRADEC për vetë 55€ (2/netë, 3/Ditë) β˜€οΈUdhëtimi realizohet me autobus komod të Kompanisë SHPEJTIMI. β˜€οΈ2 x bujtje në hotel me 4 ...
Pogradec March 3, 2017, 8:00 am
Gold Club ju mirepret diten e Premte,date 13 Janar - duke nisur nga ora 18.00 ne Student Party. Eja edhe ti ta nxehim atmosferen ne keto dite te ftohta dimri. Mos harro te marresh edhe shoqen :) Hyrja...
Pogradec January 13, 2017, 6:00 pm
Per cdo smartphone te blere nga dt 25 dhe deri ne perfundim te vitit 2016, ofrohen dhurata (Power Bank Remax, Kellef cilesor, kufje REMAX). Ofertat me te mira kryesisht per cdo model iPhone! Mund te g...
Pogradec December 25, 2016, 12:01 am
Gold Club ju mirëpret në netët e "Festës së Verës" në datat 16 & 17 Dhjetor në eventin që organizojmë duke nisur prej orës 19.00 e ...
Pogradec December 16, 2016, 7:00 pm
Diten e premte The Living Room club organizon student party per te giithe rinine e Pogradecit ...mos mungoni :)...
Pogradec November 18, 2016, 1:00 pm