eventsoja logo
16 events - Page 1 / 1

Events in Lushnjë, Albania

Kete fundjave Magic Land transformohet ne Disney Land!!! :) Nje super feste me te gjithe personazhet e botes se animuarposacerisht per ju vogelush! :D Ju mirepresim te luajme dhe argetohemi sebashku t...
Lushnjë August 13, 2017, 7:00 pm
➡ E Shtune dt 8 ora 19:00, #TopDjTour. Performojne per ju #DJManco, #TrendyDJ, #DJXhimi & #DJSaiLika. ➡ E Diele dt 9 Korrik, duke filluar qe ne 19:00. Feste per te gjithe femijet ne Magic La...
Lushnjë July 8, 2017, 8:00 am
Ftojmë të gjithë fëmijët nga mosha 5-13 vjeç të jenë pjesë e Shkollës Verore Biblike në datat 5-7 Korrik në ambientet e Kishës së...
Lushnjë July 5, 2017, 9:30 am
Ne bejm buke te shumllojshme PA MAJA vetem me brum te interesuarit te kontaktojn ne kete numer 0695860793 ose te na kontaktojn ketu ne kete faqe...
Lushnjë June 17, 2017, 3:00 pm
Ju ftojmë të shohim sëbashku finalen e shumëpritur JUVE - REAL...në pjesën verore te pizzerisë #labontaverore #labontaarena...me antipasti,pizza&birra!...
Lushnjë June 3, 2017, 8:45 pm
Në fshatin Bitaj, i cili ndodhet pranë fshatit Kolonjë, Lushnjë, do të bëhet Panair i Madh për nder të Shen Joan Vladimirit, emrin e të cilit mban Kisha Or...
Lushnjë May 22, 2017, 7:30 am
Ju ftojme te premten me dt.05.05.2017, ora 18.30 Super PARTY ne ambjentet e vecanta te VISTA BAR FOOD & MORE E ftuar speciale ANXHELA PERISTERI Muzike e vecante nga Dj MANCO MANCO Per rezervime ko...
Lushnjë May 5, 2017, 6:30 pm
Atmosfera e Pashkeve ndihet kudo. Festohet me bukur kur ka oferta. 4 dite ulje 20% ~ 40% per veshjet e sezonit. Ejani te festojme se bashku 😊😊...
Lushnjë April 14, 2017, 9:00 am
Ju ftojme te gjitheve te shikojme se bashku filmin "Zoti nuk ka vdekur". Ai eshte i gjall sot dhe ne kemi shprese �...
Lushnjë April 14, 2017, 6:00 pm
Rikthehen ngjyrat kuqezi në La Bontá Arena, po #Arena, sepse ndeshja do projektohet jashtë 😉 (ngjyrat e Italisë spo i përmendim se i ka vetë Pizzeria 😅)...
Lushnjë March 24, 2017, 8:45 pm
Kush ka foto neper vite eshte i lutur te kontaktoje me ne!qe ky evenimet te marri ngjyrat qe i takojne!...
Lushnjë June 10, 2017, 11:00 am
Feste me lojera te ndryshme dhe me shume personazhe per te gjithe ju ne Magic Land te Shtunen ne dt 24. Face painting, princesha, maskotat dhe babagjyshi do tju argetojne ne maksimum. Festa fillon ne...
Lushnjë December 24, 2016, 5:00 pm
#TheBestOfHouseMusic cdo mbremje nga data 21 deri ne 30 Dhjetor! #LivePerfomance nga DJ-te me ne ze te momentit. Vista Bar Food & More ➡ The place to be!...
Lushnjë December 21, 2016, 6:00 pm
MUZIKE LIVE nga artistet e talentuar te qytetit, Nikoleta Mati Allkanjari, Eskyrial Kasapi , Sokol Jeshili dhe Saimir Bahja ne mbremjen e Krishtlindjes. Nje repertor i gjere i muzikes popullore qyte...
Lushnjë December 25, 2016, 6:00 pm
Ejani te festojme sebashku ne festat e nentorit! Nga data 26 deri ne daten 29, gjithcka mund te ndodhe! -Super oferta dhe ulje deri ne 50% ne te gjitha dyqanet dhe supermarketet e qendres! -Muzike l...
Lushnjë November 26, 2016, 8:00 am
Ejani te kalojme nje kohe miqesie se bashku ne ambientet e Kishes se Krishtit Lushnje per Diten e Falenderimeve. Ju lutem secili te sjelle nje gatim nga shtepia ne menyre qe te ndajme se bashku ushqim...
Lushnjë November 26, 2016, 4:00 pm