eventsoja logo
33 events - Page 1 / 1

Events in Korçë, Albania

🍂Vjeshte ne VALBONE ME NISJE NGA KORCA🍂 22-24 SHTATOR 3 DITE 2 NETE �Korce � Koman � Fierze � Bajram Curr � Valbone � Bajram Curr � Gjakove � Prizren � Kukes � Korce� 💷...
Korçë September 22, 2017, 12:00 pm
🍁🍂 VJESHTE NE STAMBOLL ME NISJE NGA KORCA🍂🍁 29SHTATOR - 1 TETOR 3 DITE🌇🌃- 2 NETE! 💶-CMIMI;135Euro 💷 🚌 -Udhëtim vajtje – ardhje me autobuz, 🏣-Akomodimi në...
Korçë September 29, 2017, 11:00 am
Tur ne Korfuz Nisja nga Korca 6-8 TETOR 2 Nete 3 Dite 99 Euro/personi HB Inclusive (Mengjes, Darke,) Dita e Pare E Premte: Starton udhëtimi për në Korfuz nëpërmjet Igumenic&eu...
Korçë October 6, 2017, 8:00 am
🍂SHOPPING&TOUR NE MAQEDONI ME NISJE NGA KORCA🍂 29TETOR OHER-STRUGE 💷Cmimi 15Eur/personi. Te perfshira ne Cmim jane 🚎 Transporti vajtje-ardhje; 💁♂️Guida dhe organizimi...
Korçë October 29, 2017, 5:00 pm
Korça feston këte vit 100 vjetorin e liceut francez të vendosur në këtë qytet. Ky lice ka përgatitur një pjesë të elitës shqiptare dhe ka kontr...
Korçë August 10, 2017, 11:00 am
FESTOJMË SË BASHKU ME BIRRË, ÇMIME FANTASTIKE & SUPER ULJE... OFERTA: PUPA PËR FEMRA, BLUZA & RRIPA PËR MESHKUJ PËR VETËM 300 LEKË... FUSTANE, S...
Korçë August 9, 2017, 6:00 pm
Schiuma Party rikthehet serish kete fundjave plot surpriza te bukura. Ty te takon te lajmerosh shoket dhe shoqet e tua, per te tjerat mendojme ne. E Shtune | 05 Gusht | Ora 13:00 Hyrja : 500 lek + ...
Korçë August 5, 2017, 1:00 pm
Qendra Kulturore dhe Filozofike Akropoli i Ri promovon Romanin ''Alkimisti'' ditën e Hënë, më 31 Korrik në orën 11:00 tek ambientet e “Qendr&eum...
Korçë July 31, 2017, 11:00 am
Neser zumba do te zhvillohet tek pishina Saint Tropez, ne bashkepunim me Planet Fitness. Mirepresim te gjithe personat e interesuar per kete aktivitet. Hyrja : 100 lek per person. Jeni te mirepritur!...
Korçë July 13, 2017, 7:00 pm
Jeta e nates e kesaj vere meriton te niset me nje risi, muzike te bukur sigurisht me nje superkengetar qe ndodhet ne majat e toplistes shqiptare. Ne e sjellim per ju per here te pare ne te vetmin ven...
Korçë July 15, 2017, 10:00 pm
Iu pres te Beach Bar-i im kete te shtune sepse gjera te papara do ndodhin.Pije te ftohta, muzike e bukur, lojra dhe natyrisht SHKUME PAFUND. Ti mer me vete vetem rrobat e banjos, per te tjerat mendoj ...
Korçë July 8, 2017, 1:00 pm
Diten e Marte do zhvendosemi tek kompleksi i pishinave Saint Tropez. We Fit ne bashkepunim me Planet Fitness dhe instruktoren e zumbes , Aleksandra Mita , do zhvillojne nje aktivitet sportiv , baze e ...
Korçë June 27, 2017, 6:30 pm
Ne kuader te njohjes, mbrojtes, dashurise dhe nostalgjise per natyren/mjedisin qe rrethon fshatin Arrez, po organizojme nje udhetim 1 ditor ne majen e Gramozit. Udhetimi do te filloje ne oren 06:00 te...
Korçë August 18, 2017, 6:00 am
Diten e Merkure do te zhvillojme nje seance Tae bo ne natyre, ne bashkepunim me Planet Fitness. Per te gjithe ata qe nuk e njohin kete lloj disipline, Tae bo eshte stervitje e gjithe trupit qe kombino...
Korçë June 21, 2017, 6:30 pm
Njoftojme qe sot ora e dyte e aerobise do te zevendesohet me programin "Strong by Zumba" , seance e fuqishme aerobike qe zgjat 40 minuta. Ftohen te marrin pjese te gjithe personat te cilet u...
Korçë June 13, 2017, 6:45 pm
Diten e Merkure, dt 14 Qershor ,ora 18:30, We Fit Welnness Center se bashku me Planet Fitness do te zhvillojne nje seance Cross fit ne natyre. Jane te ftuar te marrin pjese te gjithe te abonuarit e t...
Korçë June 14, 2017, 6:30 pm
PMA (Platforma Multimediale e Aktivizmit) është nisma e Lëvizjes MJAFT!, e mbështetur nga Lëviz Albania, (dhe e financuar nga) Ambasada Zviceriane në Shqipëri. Kjo n...
Korçë June 10, 2017, 11:00 am
Të shtunën në datën 10 Qershor duam të mbyllim çdo hesap me realitetin! Sido që të jetë realiteti...i hidhur apo i lumtur...i pasur apo i varfër.......
Korçë June 10, 2017, 9:00 pm
KOMPOZUAR DHE PËRSHTATUR NË SHQIP PREJ PROFESORIT TË ARTIT PSALTIK "THEODHOR PECIT"...
Korçë June 17, 2017, 11:00 pm
Diten e Shtune , dt. 3 Qershor do te zhvillojme nje seance stervitore ne natyre. Stervitja do behet ne fund te Parkut Rinia. Mirepresim te gjithe te interesuarit per kete aktivitet....
Korçë June 3, 2017, 8:30 am
Fakulteti i Arkitekturës dhe Urbanistikës (UPT) në bashkëpunim me Bashkinë Korçë organizojnë ekspozitën "Në rrugicat me kalldrëm". ...
Korçë May 6, 2017, 6:00 pm
Kjo eshte Java Nderkombetare e Glaukomes. Ne kuader te ndergjegjesimit per kete semundje Tirana Retina Institute KORCE ne bashkepunim me Bashkia Korce organizojne krosin "Vrapojme per Glaukomen&q...
Korçë March 19, 2017, 11:00 am
Tashmë stina e Pranverës po afron dhe ne të gjithë i rikthehemi garderobës së veshjeve të stinës duke bërë edhe seleksionime për rrobat, që ...
Korçë March 1, 2017, 1:00 pm
Tour kulturor ne Oher-Struge ( Udhetim 1 ditor), E Shtune 15€ 🍀 Nisja nga Korca ne oren 07.00 me minibus ose autobus komod. Vizite ne Manastirin e Sh. Naumit Dreka e lire. Vizite turistike q...
Korçë March 11, 2017, 9:00 am
Klubi i Debatit i Qendrës Rajonale Rinore Korçë ka ndërmarrë nismën për të zhvilluar takime të hapura me të rinjtë nga personalitete të fu...
Korçë February 25, 2017, 11:00 am
Instituti për Demokraci, Media dhe Kulturë, në bashkëpunim me Qendrën Rinore Korçë organizon më datën 17-18-19 Mars 2017 workshop-in "Kujtesa Urbane...
Korçë March 17, 2017, 10:00 am
Dita e te dashuruarve po afron 💓 Thuaj 💞TE DUA💞 te dashurit/te dashures ne ambientet e De Paris! Nen shoqerine e kengetarit te mirenjohur Devis Xherahu! 💖 💖 💖 Per prenotime tel ne n...
Korçë February 14, 2017, 9:00 pm
Per ti dhene Shije, Magji dhe Kenaqesi kesaj feste, ju ftojme te jeni pjese e saj ! ▶ ZAHOS KARRAS & YANNIS VOGLIS & BAND ▶ BESI DJ Hyrje : 500 (lek) BIZARRE LOUNGE | FESTA JEMI...
Korçë December 24, 2016, 10:00 pm
Chris Magic Show do të jëtë një performancë e bukur me numra magjie nga magjistari i famshëm Chris Brent. Ai do të performojë ditën e shtunë ora 16:30...
Korçë December 17, 2016, 4:30 pm
8 Dhjetori simbolizon Ditën Kombëtare të Rinisë dhe me rastin e kësaj dite Qendra Rinore Korçë në bashkëpunim me Qendrën e Karrierës së Un...
Korçë December 8, 2016, 9:00 pm
BID KORCA, me mbeshtetjen e Bashkise Korce, AADF- Fonadionit Shqiptaro- Amerikan per Zhvillim & Njesise Kreative, organizon si cdo fillim Dhjetori, festen e Ndezjes se Dritave : 1. CEREMONIA E ...
Korçë December 3, 2016, 6:00 pm
Kaloni dy net ne ambjentet tona.Festoni Pavaresine ne ambjente komode dhe cmime te arsyeshme. Prenotoni 0699817654...
Korçë November 28, 2016, 9:00 pm
Independence Day ▶ E Hene | 28 Nentor | Ora 22:00 ▶ Alar Band ▶ Dj Jimmy INFO & REZERVIME Hyrja 500 Lek +355693657556 BIZARRE LOUNGE | FESTA JEMI NE...
Korçë November 28, 2016, 10:00 pm