eventsoja logo
12 events - Page 1 / 1

Events in Korçë

Kjo eshte Java Nderkombetare e Glaukomes. Ne kuader te ndergjegjesimit per kete semundje Tirana Retina Institute KORCE ne bashkepunim me Bashkia Korce organizojne krosin "Vrapojme per Glaukomen&q...
Korçë March 19, 2017, 11:00 am
Tashmë stina e Pranverës po afron dhe ne të gjithë i rikthehemi garderobës së veshjeve të stinës duke bërë edhe seleksionime për rrobat, që ...
Korçë March 1, 2017, 1:00 pm
Tour kulturor ne Oher-Struge ( Udhetim 1 ditor), E Shtune 15€ πŸ€ Nisja nga Korca ne oren 07.00 me minibus ose autobus komod. Vizite ne Manastirin e Sh. Naumit Dreka e lire. Vizite turistike q...
Korçë March 11, 2017, 9:00 am
Klubi i Debatit i Qendrës Rajonale Rinore Korçë ka ndërmarrë nismën për të zhvilluar takime të hapura me të rinjtë nga personalitete të fu...
Korçë February 25, 2017, 11:00 am
Instituti për Demokraci, Media dhe Kulturë, në bashkëpunim me Qendrën Rinore Korçë organizon më datën 17-18-19 Mars 2017 workshop-in "Kujtesa Urbane...
Korçë March 17, 2017, 10:00 am
Dita e te dashuruarve po afron πŸ’“ Thuaj πŸ’žTE DUAπŸ’ž te dashurit/te dashures ne ambientet e De Paris! Nen shoqerine e kengetarit te mirenjohur Devis Xherahu! πŸ’– πŸ’– πŸ’– Per prenotime tel ne n...
Korçë February 14, 2017, 9:00 pm
Per ti dhene Shije, Magji dhe Kenaqesi kesaj feste, ju ftojme te jeni pjese e saj ! β–Ά ZAHOS KARRAS & YANNIS VOGLIS & BAND β–Ά BESI DJ Hyrje : 500 (lek) BIZARRE LOUNGE | FESTA JEMI...
Korçë December 24, 2016, 10:00 pm
Chris Magic Show do të jëtë një performancë e bukur me numra magjie nga magjistari i famshëm Chris Brent. Ai do të performojë ditën e shtunë ora 16:30...
Korçë December 17, 2016, 4:30 pm
8 Dhjetori simbolizon Ditën Kombëtare të Rinisë dhe me rastin e kësaj dite Qendra Rinore Korçë në bashkëpunim me Qendrën e Karrierës së Un...
Korçë December 8, 2016, 9:00 pm
BID KORCA, me mbeshtetjen e Bashkise Korce, AADF- Fonadionit Shqiptaro- Amerikan per Zhvillim & Njesise Kreative, organizon si cdo fillim Dhjetori, festen e Ndezjes se Dritave : 1. CEREMONIA E ...
Korçë December 3, 2016, 6:00 pm
Kaloni dy net ne ambjentet tona.Festoni Pavaresine ne ambjente komode dhe cmime te arsyeshme. Prenotoni 0699817654...
Korçë November 28, 2016, 9:00 pm
Independence Day β–Ά E Hene | 28 Nentor | Ora 22:00 β–Ά Alar Band β–Ά Dj Jimmy INFO & REZERVIME Hyrja 500 Lek +355693657556 BIZARRE LOUNGE | FESTA JEMI NE...
Korçë November 28, 2016, 10:00 pm