eventsoja logo
78 events - Page 1 / 4

Events in Elbasan

Aktivitet në Universitetin "Aleksander Xhuvani" të Elbasanit për të promovuar idene për Akademinë e Arbitrimit. Linku i aplikimit: http://fshf.org/index.php/sq/...
Elbasan April 19, 2017, 11:00 am
Nje fundjave sa me te kendeshme mund ta kaloni ne Living Bar ku ambjenti cilesia sherbimi eshte cdo gje perfekt ju mirpresim !...
Elbasan April 8, 2017, 8:00 pm
1 nga organizimet me te bukura qe do kete ne Elbasan per Naten e Veres..Mos e humbisni,super atmosfere super te ftuar super banakiere dhe shume siguri.....
Elbasan March 13, 2017, 9:00 pm
Superrrrr Party ne dt 13 Mars Anxhela Peristeri ne performance live Iljard Shaba me violincel elektronik DJ Iljardi Hyrja 500 lek Rezervime 0699595205 !!!!!!!!!!!!!...
Elbasan March 13, 2017, 9:00 pm
Bardhësi në Voskopojë. (1 nate, 23 euro per person) Per me shume detaje dhe programin ju lutem vizitoni : http://kulturore.al/bardhesi-ne-voskopoje/...
Elbasan February 25, 2017, 6:00 am
Dibra e Madhe dhe Mavrova Per me shume informacion vizitoni: http://kulturore.al/dibra-e-madhe-dhe-mavrova/...
Elbasan February 25, 2017, 6:00 am
Tradita Greke – Vizita e Selanikut Per me shume informacion vizitoni: http://kulturore.al/tradita-greke-vizita-e-selanikut/...
Elbasan March 3, 2017, 6:00 am
'' Qe dashuria eshte gjithcka, eshte gjithcka dime per dashurine! '' Festojme se bashku nen ritmin e muzikes se perzgjedhur posacerisht per ju nga dj profesionist. Shoqeruar me a...
Elbasan February 14, 2017, 9:00 pm
Dita e Tokës ka për qëllim të ndërgjegjësojë njerëzit në lidhje me rëndësinë e natyrës....
Elbasan February 1, 2017, 2:00 pm
Mos mungoni në takimin e rradhes te CARP-it! Frymëzim, diskutime në grup, këngë dhe lojra :D Ju presim :D...
Elbasan February 1, 2017, 10:00 am
Tradita Greke – Vizita e Selanikut Per me shume informacion vizitoni: http://kulturore.al/tradita-greke-vizita-e-selanikut/...
Elbasan February 10, 2017, 6:00 am
Shija e Mavroves Per me shume informacion vizitoni linkun e meposhtem: http://kulturore.al/shija-e-mavroves/...
Elbasan February 3, 2017, 6:00 am
Dita Ndërkombëtare e Vallëzimit – 29 Prill, Parku Rinia. Maratonë Vallëzimi në Park -15 orë vallëzim mbi një skenë ku çdokush mund t&eum...
Elbasan April 29, 2017, 9:00 am
Dëshiron të bëhesh pjesë e diçkaje të madhe? PranverëNdryshe është projekti më i madh studentor i organizuar ndonjëherë në Elbasan n...
Elbasan March 20, 2017, 9:00 am
Tour në Kolashin Per me shume informacion vizitoni linkun e meposhtem: http://kulturore.al/tour-ne-kolashin/...
Elbasan January 27, 2017, 6:00 am
Fshati turistik i Dardhës është pozicionuar 19km në Juglindje të Korçës, në një lartësi gjeografike impresionuese mbi 1300m. Vetvetiu kjo e ç...
Elbasan January 22, 2017, 11:00 am
SKI NË BANSKO - BULLGARI 3 NETË- 4 DITË, 118€ 17-20 Shkurt Dita e parë: Nisemi nga Elbasani herët në mëngjes drejt pikës doganore të Qafthanës. ...
Elbasan January 22, 2017, 11:00 am
We offer -22% OFF for our Linux SSD Powerful Web Hosting Packages; STANDARD PACKAGE, PROFESSIONAL PACKAGE, PREMIUM PACKAGE & ULTIMATE PACKAGE! Promotion Code is: SSDHOSTOFF, This Discount Expiry a...
Elbasan January 25, 2017, 12:00 pm
Super party në Bar Luxury me këngëtarë të njohur si Çiljeta, Amarda dhe padyshim muzikë tallava nga Muharrem Ahmeti dhe Marsel Ademi. Ju garantojmë kënaq...
Elbasan January 25, 2017, 7:30 pm
Info-Veranstaltung: DIMAK Albania und Ferienbeschäftigung für ausländische Studierende - Kurze Präsentation über DIMAK Albania - Die Bundesagentur für Arbeit vermittelt j...
Elbasan January 25, 2017, 10:00 am