eventsoja logo
84 events - Page 1 / 2

Events in Elbasan, Albania

Maximum International Corp. Albania në bashkëpunim me Bashkinë Elbasan, duke filluar nga data 02.08.2017, mundëson hapjen e Shtëpisë së parë të ujit SINCER...
Elbasan August 2, 2017, 11:00 am
Neser nga ora 18.00 - 21.00 Farmaci Bio Vita ju fton te merrni pjese ne EVENTIN e rradhes. 1.CDO PRODUKT DERMO ESTETIK 20 % ULJE 2.ANALIZA E LLOJIT TE LEKURES FALAS 3.PASTIME DHE TRAJTIME FYTYRE ME PR...
Elbasan July 13, 2017, 6:00 pm
#U21 SHQIPËRI - ESTONI datë 12 qershor, ora 20:00 #ElbasanArena HYRJA FALAS! 🇦🇱️⚽ #MbështesimKombëtaren...
Elbasan June 12, 2017, 8:00 pm
Per here te pare ne Elbasan Farmaci Bio Vita ju ofron fjalen e fundit te punes kerkimore per dermo estetiken : 1.Programe te rinimit intensiv te lekures 2.Hollim tonifikim i trupit dhe trajtimi i cel...
Elbasan June 6, 2017, 10:00 am
*** OPEN SEASON *** Rikthehen SUPER PARTY-t Ne Qendren Tregtare Orti Pas nje pause 2 Vjecare... Ata bashkohen bashk per here te pare ne koncert dhe per nje nate te vetme dhe te vecante ne QTO... NOIZ...
Elbasan June 23, 2017, 9:00 pm
Si vous avait crue que j ai oublie vouvous ete trempez GRAVE :) Elbasani Backpackers Hostel vous atend :) !!!!...
Elbasan August 1, 2017, 11:00 am
Aktivitet në Universitetin "Aleksander Xhuvani" të Elbasanit për të promovuar idene për Akademinë e Arbitrimit. Linku i aplikimit: http://fshf.org/index.php/sq/...
Elbasan April 19, 2017, 11:00 am
Nje fundjave sa me te kendeshme mund ta kaloni ne Living Bar ku ambjenti cilesia sherbimi eshte cdo gje perfekt ju mirpresim !...
Elbasan April 8, 2017, 8:00 pm
1 nga organizimet me te bukura qe do kete ne Elbasan per Naten e Veres..Mos e humbisni,super atmosfere super te ftuar super banakiere dhe shume siguri.....
Elbasan March 13, 2017, 9:00 pm
Superrrrr Party ne dt 13 Mars Anxhela Peristeri ne performance live Iljard Shaba me violincel elektronik DJ Iljardi Hyrja 500 lek Rezervime 0699595205 !!!!!!!!!!!!!...
Elbasan March 13, 2017, 9:00 pm
Bardhësi në Voskopojë. (1 nate, 23 euro per person) Per me shume detaje dhe programin ju lutem vizitoni : http://kulturore.al/bardhesi-ne-voskopoje/...
Elbasan February 25, 2017, 6:00 am
Dibra e Madhe dhe Mavrova Per me shume informacion vizitoni: http://kulturore.al/dibra-e-madhe-dhe-mavrova/...
Elbasan February 25, 2017, 6:00 am
Tradita Greke – Vizita e Selanikut Per me shume informacion vizitoni: http://kulturore.al/tradita-greke-vizita-e-selanikut/...
Elbasan March 3, 2017, 6:00 am
'' Qe dashuria eshte gjithcka, eshte gjithcka dime per dashurine! '' Festojme se bashku nen ritmin e muzikes se perzgjedhur posacerisht per ju nga dj profesionist. Shoqeruar me a...
Elbasan February 14, 2017, 9:00 pm
Dita e Tokës ka për qëllim të ndërgjegjësojë njerëzit në lidhje me rëndësinë e natyrës....
Elbasan February 1, 2017, 2:00 pm
Mos mungoni në takimin e rradhes te CARP-it! Frymëzim, diskutime në grup, këngë dhe lojra :D Ju presim :D...
Elbasan February 1, 2017, 10:00 am
Tradita Greke – Vizita e Selanikut Per me shume informacion vizitoni: http://kulturore.al/tradita-greke-vizita-e-selanikut/...
Elbasan February 10, 2017, 6:00 am
Shija e Mavroves Per me shume informacion vizitoni linkun e meposhtem: http://kulturore.al/shija-e-mavroves/...
Elbasan February 3, 2017, 6:00 am
Dita Ndërkombëtare e Vallëzimit – 29 Prill, Parku Rinia. Maratonë Vallëzimi në Park -15 orë vallëzim mbi një skenë ku çdokush mund t&eum...
Elbasan April 29, 2017, 9:00 am
Dëshiron të bëhesh pjesë e diçkaje të madhe? PranverëNdryshe është projekti më i madh studentor i organizuar ndonjëherë në Elbasan n...
Elbasan March 20, 2017, 9:00 am
Tour në Kolashin Per me shume informacion vizitoni linkun e meposhtem: http://kulturore.al/tour-ne-kolashin/...
Elbasan January 27, 2017, 6:00 am
Fshati turistik i Dardhës është pozicionuar 19km në Juglindje të Korçës, në një lartësi gjeografike impresionuese mbi 1300m. Vetvetiu kjo e ç...
Elbasan January 22, 2017, 11:00 am
SKI NË BANSKO - BULLGARI 3 NETË- 4 DITË, 118€ 17-20 Shkurt Dita e parë: Nisemi nga Elbasani herët në mëngjes drejt pikës doganore të Qafthanës. ...
Elbasan January 22, 2017, 11:00 am
We offer -22% OFF for our Linux SSD Powerful Web Hosting Packages; STANDARD PACKAGE, PROFESSIONAL PACKAGE, PREMIUM PACKAGE & ULTIMATE PACKAGE! Promotion Code is: SSDHOSTOFF, This Discount Expiry a...
Elbasan January 25, 2017, 12:00 pm
Super party në Bar Luxury me këngëtarë të njohur si Çiljeta, Amarda dhe padyshim muzikë tallava nga Muharrem Ahmeti dhe Marsel Ademi. Ju garantojmë kënaq...
Elbasan January 25, 2017, 7:30 pm
Info-Veranstaltung: DIMAK Albania und Ferienbeschäftigung für ausländische Studierende - Kurze Präsentation über DIMAK Albania - Die Bundesagentur für Arbeit vermittelt j...
Elbasan January 25, 2017, 10:00 am
Fshati turistik i Dardhës është pozicionuar 19km në Juglindje të Korçës, në një lartësi gjeografike impresionuese mbi 1300m. Vetvetiu kjo e ç...
Elbasan January 17, 2017, 7:00 pm
Ski Në Resortin Pamporovo Smolyan Bullgari, 2 Netë-3 Ditë,119€ 27-29 Janar Dita e parë: Nisemi nga Tirana herët në mëngjes. Kalojmë pikën doganore t...
Elbasan January 17, 2017, 7:30 pm
Takimi i parë i së enjtes për këtë vit. Tema e këtij takimi është "Të folurit në publik". Gjithashtu nuk do të mungojnë diskutimet...
Elbasan January 19, 2017, 3:30 pm
Ski në Mavrovë Për më shumë detaje mbi programin klikoni në: http://kulturore.al/ski-ne-mavrove/...
Elbasan January 21, 2017, 6:00 am
Udhëtim turistik në Voskopoje dhe Korcen e serenatave Per me shume informacion vizitoni linkun e meposhtem: http://kulturore.al/udhetim-turistik-ne-voskopoje-dhe-korcen-e-serenatave/...
Elbasan January 21, 2017, 7:00 am
Viti i Ri Orthodoks në Bitola Per me shume informacion klikoni linkun e meposhtem: http://kulturore.al/viti-i-ri-orthodoks-ne-bitola/...
Elbasan January 14, 2017, 6:00 am
Magistravini ,ju mirepret te shijoni nje gote vere dhe brusketi ,ne mbjediset tona jashte ne shoqerine e zjarrit �. Shijoni dhe ngrohni zemrat me 200 Leke...
Elbasan January 5, 2017, 6:00 pm
Fshati turistik i Dardhës është pozicionuar 19km në Juglindje të Korçës, në një lartësi gjeografike impresionuese mbi 1300m. Vetvetiu kjo e ç...
Elbasan January 13, 2017, 3:00 pm
Vizitë e Shkodres dhe Shirokes Per me shume informacion vizitoni: http://kulturore.al/vizite-e-shkodres-dhe-shirokes/...
Elbasan January 15, 2017, 7:00 am
Tradita Greke – Vizita e Selanikut Per me shume informacion vizitoni: http://kulturore.al/tradita-greke-vizita-e-selanikut/...
Elbasan January 20, 2017, 6:00 am
PER DITEN E SHEN VALENTINIT DITEN E TE DASHURUARVE ORGANIZOJME MUZIK LIVE ME KENGETARET E MIRNJOHUR ENDRI DHE STEFI PRIFTI PER DITEN E VERES ORAGANIZOJME MUZIK LIVE ME KENGETARIN E MIRENJOHUR YLLI BAK...
Elbasan February 13, 2017, 9:00 pm
Dibra e Madhe dhe Mavrova Per me shume informacion vizitoni: http://kulturore.al/dibra-e-madhe-dhe-mavrova/...
Elbasan January 14, 2017, 6:00 am
Ju mirepresim ne Panairin e Fundvitit ne ambjentet e jashtme te Magistravinit. Vere Italiane me zbritje deri ne -20% , per me teper mund ta provoni veren Falas dhe ta shijoni me shoqerues �....
Elbasan December 30, 2016, 6:00 pm
Ju ftojmë të kalojmë së bashku naten e ndërrimit të viteve. E ftuar Gugu , premton një show të jashtzakonshem. Zgjedhja eshte vetem Babylon. Gezuar te gjith&eum...
Elbasan December 31, 2016, 11:59 pm
Ju ofrojme cilsi, argetim, adrenalin pa fund, organizim perfekt dhe nje nate qe do ta mbani mend gjate,Festa vazhdon deri ne oret a para te mengjesit. �...
Elbasan December 31, 2016, 11:55 pm
Viti i Ri në oazin e argëtimit, Budva Per me shume informacion vizitoni linkun e meposhtem: http://kulturore.al/viti-i-ri-ne-oazin-e-argetimit-budva/...
Elbasan December 31, 2016, 12:00 pm
Fillojme Zumba Fintess ne qytetin e Elbasanit / Drejtuese , Instruktore Spirit Dance Elena ��� Ju mirpresim �...
Elbasan January 5, 2017, 5:00 pm
Fillojme Zumba Fintess ne qytetin e Elbasanit / Drejtuese , Instruktore Spirit Dance Elena ��� Ju mirpresim �...
Elbasan January 5, 2017, 5:00 pm
Data 31 po afron rezervimet kane filluar nxitoni te festoni naten e nderrimit te viteve ne eventin e organizuar nga #MeduzaStylish me te ftuar #RubenRivas ...Ju mirepresim ne nje nate super, per rezer...
Elbasan December 31, 2016, 11:59 pm
Ju ftojme te festojme sebashku Naten e Nderrimit te viteve ne PRIMA•CLASSE LOUNGE BAR. HYRJA FREE! Rezervo ne 0699910222. Special guest Dj Alcky. GEZUAR 2017...
Elbasan December 31, 2016, 12:00 am
organizojme muzik live me kengetarrin dhe dj nga greqia dhe grupin e muzikes populore Elbasanese menu e perzgjedhur nga shefi i kuzhines tone 80 mij cifti dhe 10 mij per femij per informacione me te ...
Elbasan December 31, 2016, 9:00 pm
Krishtlindje në Bitola Per me shume informacion klikoni linkun e meposhtem: http://kulturore.al/krishtlindje-ne-bitola/...
Elbasan December 24, 2016, 6:00 am
Mali I Zi Dita e Parë, 24 Dhjetor 2016: Nisja nga Tirana për në Ulqin. Ndalesa gjatë rrugës. Mberritja në Hotel. Sistemimi, Darkë dhe Fjetje në Hotel. Dita e D...
Elbasan December 24, 2016, 12:00 pm
Ju ka mar malli per feste? Dhe ku mund te festohet me mire se ne Plazza Lounge Bar. Ju mirepresim te gjitheve. 🔊💣👠🎶🍸🍸🔥. Kaq desha kaq disha kaq thash 😂...
Elbasan December 12, 2016, 8:30 pm