eventsoja logo
39 events - Page 1 / 1

Events in Durrësi, Albania

Të shtunën në datën 16 Shtator në orën 21:30 ju mirëpresim tek Portik Wine Bar të kalojm një fundjavë ndryshe nga të tjerat. Do të keni mund...
Durrësi September 16, 2017, 9:30 pm
Këtë të shtunë në Portik Wine Bar argëtimi vjen ndryshe. Ju ftojmë të shijoni verën më të mirë, recetat më unike të gatimit,dhe t&...
Durrësi July 22, 2017, 9:30 pm
Diten e Premte ne oren 9:30 te gjithe maturantet qe do te vazhdojne studimet per IAL do te zhvillojne nje seance trajnimi per menyren si do te plotesojne formularet A2 me date 22 Korrik. Cdo maturant ...
Durrësi July 21, 2017, 9:30 am
Hello League of legends players. NET1 gaming home Durres is organising the second touranement. We hope everyone will participate with their teams for a competitive level tournament . Enjoy it ! Entry...
Durrësi July 30, 2017, 11:00 am
๐Ÿ“ข๐Ÿ“ข DURRES - Albanija ๐ŸŽถ๐Ÿ”ž TOP PARTY LJETOVANJE โ–บ Obavezna rezervacija mjesta na www.letsgo.ba ๐ŸŒด๐Ÿ‘ฃ 6 dana / 4 noฤ‡enja + prevoz ๐ŸŒž๐Ÿ” 28.07 - 03.08.2017. - 149KM (first minute ponu...
Durrësi July 28, 2017, 6:00 pm
Të shtunën, ora 21:30 ju mirëpresim në Portiku Wine Bar me tingujt e muzikës Live të Pier Noshi, Stiv Mello & Julian Gjoni. Gatime cilësore dhe verërat m&eu...
Durrësi July 1, 2017, 9:30 pm
Një gotë vere pas një fundjave të lodhshme nën shoqërinë e zërit melodioz të Olsa Papandilli është zgjidhja perfekte për këtë t&eu...
Durrësi June 24, 2017, 9:30 pm
Le të mirëpresim një të shtunë ndryshe nga të tjerat! Këtë të shtunë këndojmë me Venerën & Lindin muzikë të përzgjed...
Durrësi June 17, 2017, 9:30 pm
Netët më të paharrueshme kalohen në #PortikuWineBar! Të shtunën, në orën 21:30 është e ftuar dyshja fantastike, Keler & Elisabeta Sufja për t...
Durrësi June 10, 2017, 9:30 pm
Ejani e festoni tek ne diten e 1majt, dita e puntorve!! Menu ditore me 2000lek personi!! Ju mirpresim (rezervoni tavolinen e juaj +355692031278) Menu: -Antipaste tradicionale te shpis- -Rizoto prim...
Durrësi May 1, 2017, 12:00 pm
Ju mirëpresim për një natë fantastike në Portiku Wine Bar,me gatime plot shije dhe me verërat më të mira si dhe nën tingujt e muzikës Live të Fla...
Durrësi April 8, 2017, 9:30 pm
Tingujt e muzikës live të Alis Lico do të na shoqërojnë gjatë gjithë mbrëmjes së të shtunës. Si gjithmonë fillojmë në orën 21...
Durrësi April 1, 2017, 9:30 pm
Ju mirëpresim të shtunën në #PortikuWineBar nën tingujt e muzikës Live të Elisabeta & Keler Sufja. Gatime speciale, verërat më cilësore dhe super...
Durrësi March 25, 2017, 9:30 pm
Oferuje wycieczke zwiedzanie Macedonii dolina Matka,Skopje stolica, potem przepiekne gorskie miasto Tetovo, nastepnie Kosovo Zwiedzanie stolicy Prishtiny , Prizren bajecznego miasta, dalej do Albanii ...
Durrësi October 6, 2017, 1:00 am
Këtë të shtunë vijmë ndryshe, i ftuar special maestro Rajmond Shllaku. Ju ftojmë të shijoni verën më të mirë, recetat e gatimit super të sh...
Durrësi March 18, 2017, 9:00 pm
Tashmë që pranvera po afron, mbrëmjet në #PortikWineBar bëhen edhe më të këndshme. Të shtunën shijojmë së bashku kombinimin perfekt: ushqim ...
Durrësi March 11, 2017, 9:30 pm
Të shtunën, ora 21:30 ju mirëpresim në Portiku Wine Bar me tingujt e muzikës Live të Venera dhe Lindi. Gatime cilësore dhe verërat më të mira Italiane...
Durrësi March 4, 2017, 9:30 pm
Çdo fundjavë është ndryshe në Portiku Wine Bar. Të shtunën, ora 21:30 ju mirëpresim me tingujt e muzikës Live të Elisabeta & Keler Sufja. Gatime...
Durrësi February 25, 2017, 9:30 pm
Enjoy a romantic dinner with your "Loved One" in a very special place at Diamma Resort Darka Romantike me qirinj e menu Degustation + 1 shishe Vere Akomodimi ne Delux Room e dekoruar <3...
Durrësi February 14, 2017, 4:00 pm
Çdo fundjavë është ndryshe në Portiku Wine Bar. Të shtunën, ora 21:30 ju mirëpresim me tingujt e muzikës Live të Elisabeta & Keler Sufja. Gatime...
Durrësi February 4, 2017, 9:30 pm
Oferta "Shen Valentin i embel"๐Ÿ˜ Ju mirepresim ne mbremjen e dashurise per ta bere per ju akoma me te çmueshme๐Ÿค—...
Durrësi February 14, 2017, 2:00 pm
Të shtunën, ora 21:30 ju mirëpresim në Portiku Wine Bar me tingujt e muzikës Live të Pier & Fred Noshi. Gatime cilësore dhe verërat më të mira Ita...
Durrësi January 28, 2017, 9:30 pm
Të shtunën, ora 21:30 ju mirëpresim nën tingujt e muzikës Live të Olsa Papandilli. Muzika live, vera cilësore dhe gatimet speciale i japin tjetër dimension mbr...
Durrësi January 21, 2017, 9:30 pm
Kjo fundjavë në Portiku Wine Bar do të jetë ndryshe nga të tjerat. Ju mirëpresim të premten, ora 20:30 nën tingujt e muzikës Live të Pier & Fred N...
Durrësi January 13, 2017, 8:30 pm
Argëtimi vazhdon në Portiku Wine Bar. Ju ftojmë të shijoni verën më të mirë, recetat unike të gatimit shoqëruar me muzikën e Venera dhe Lindi. Mo...
Durrësi January 14, 2017, 9:00 pm
Tingujt e muzikës live të Alis Lico janë zgjedhja perfekte për të kaluar bukur një mbrëmje të ftohtë dimri. Të shtunën, ora 21:00, ju mirëpr...
Durrësi January 7, 2017, 9:00 pm
Diamma Resort, ju fton te festojme sebashku Mbremjen eNderrimit te Viteve . Me nje menu speciale dhe nen tingujt emu Muzikes Live .Cmimi 10.000 Leke / Cifti. Per rezervime kontaktoni ne nr : +355 6...
Durrësi December 27, 2016, 3:00 pm
Nata magjike e Krishtlindjeve po afron. Portiku Wine Bar ju fton të festojmë sëbashku nën tingujt e muzikes live të Elisabeta & Keler Sufja. Të shtunën, ora 21:0...
Durrësi December 24, 2016, 9:00 pm
Tingujt e muzikës live të Voltan Prodani, Eldon Prodani dhe Juli Veizaj janë zgjedhja perfekte për të kaluar bukur një mbrëmje te dhjetori. Të shtunën,ora...
Durrësi December 17, 2016, 9:30 pm
Jingle bells , jingle bells , jingle all the way Oh what fun its finally CHRITSMAS TIME! Krishlindjet po trokasin dhe ne Wild West! Ejani ti presim sebashku nen ritmin e muzikes se Dj INDRITI >te ...
Durrësi December 24, 2016, 9:00 pm
Jingle bells , jingle bells , jingle all the way Oh what fun its finally CHRITSMAS TIME! Krishlindjet po trokasin dhe ne Wild West! Ejani ti presim sebashku nen ritmin e muzikes se Dj INDRITI >te ...
Durrësi December 24, 2016, 9:00 pm
Te nderuar miq te 2 Kitarrat Boutique Hotel & Spa ! Ju rikujtojme oferten tone per mbremjen e #Krishtlindjeve date 24 dhjetor . Oferta per person eshte 45 euro duke perfshire dhe pijet* , ndersa...
Durrësi December 24, 2016, 7:00 pm
Te nderuar miq, Duke ju uruar me zemer festat e fundvitit,per ju dhe familjet tuaja,ju paraqesim me poshte oferten tone per darken festive te Vitit te Ri 2016. Ku rikujtojme qe,paketa e plote Hotel &a...
Durrësi December 31, 2016, 1:00 am
Tingujt e muzikës live të Alis Lico janë zgjedhja perfekte për të kaluar bukur një mbrëmje te dhjetori. Të shtunën,ora 21:30, ju mirëpresim te shijoni...
Durrësi December 10, 2016, 9:30 pm
Ju mirëpresim të shtunën në Portiku Wine Bar nën tingujt e muzikës Live të Eltina Minarolli, me gatime speciale dhe verërat më të mira....
Durrësi December 3, 2016, 9:00 pm
YOUR CV – YOUR FUTURE – MAKING IT HAPPEN Rhona Wooldridge comes to AIA EXPLORE in depth who you are. COMMUNICATE what you are good at. DESCRIBE what inspires and excites you. Who Would B...
Durrësi December 16, 2016, 12:00 pm
Duke ju uruar festat e nëntorit Portiku Wine Bar ju fton të festojmë sëbashku nën tingujt e muzikës live të Pier dhe Fred Noshi. Ju mirëpresim më 28 Në...
Durrësi November 28, 2016, 9:30 pm
Ju mirëpresim të shtunën në Portiku Wine Bar nën tingujt e muzikës Live të Keler Sufja & Lind Islami, me gatime speciale dhe verërat më të mira....
Durrësi November 26, 2016, 9:30 pm
Ju mirëpresim të shtunën në Portiku Wine Bar nën tingujt e muzikës Live të Flamur Lokaj & Genci Treni Gega, me gatime plot shije dhe me verërat më t&eu...
Durrësi November 19, 2016, 9:30 pm